Korku Hikayeleri

Scary Stories to Tell in the Dark
MOLY
Hata Bildir ×
Filmi izledikten sonra yorum yaparak sitemize katkı sağlayabilirsiniz.
+13 Yaşından Küçüklerin İzlemesi Sakıncalıdır!


Scary Stories to Tell in the Dark 2019 Türkçe Dublaj 1080p Full HD Tek Part Film izle. 09 Ağustos 2019 tarihinde vizyona giren film 108 dakika sürecek. Macera, Korku, Gizem, Gerilim türlerini harman yaparak izleyiciye sunuyor. Scary Stories to Tell in the Dark filmini izlemek için filmizleke.com platformunu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Film Adı: Scary Stories to Tell in the Dark
Yapım: 2019
Vizyon Tarihi: 09 Ağustos 2019
Süre: 108 dakika
IMDb: 6.2 tt3387520
Tür: Macera, Korku, Gizem, Gerilim
Yönetmen: André Øvredal
Senaryo: Dan Hageman (screenplay by), Kevin Hageman (screenplay by), Guillermo del Toro (screen story by), Patrick Melton (screen story by), Marcus Dunstan (screen story by), Alvin Schwartz (based on the series by)
Oyuncular: Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Gabriel Rush, Austin Abrams
Ülke: ABD, Kanada, Hong Kong

Korku Hikayeleri 2019 izle

(Visited 1 times, 1 visits today)
Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Korku Hikayeleri
52 izlenme
IMDb: 6.2
1960’lı yıllarda Amerika’nın unutulmuş ve yok olmaya terk edilmiş bir kasabasında Halloween gecesinde geçiyor film. Bir grup genç, peşlerinden gelen zorba bir sınıf arkadaşlarından kaçarken korkunç efsanelerle ün salmış “perili” bir eve sığınmak zorunda kalırlar. Efsanelere göre evde yaşayan zengin ailenin kızı Sarah, “normal” olmadığı için bir odaya mahkum edilmiştir ve komşu çocukları öldürdüğü ortaya çıkınca da tımarhaneye gönderilmiştir. Eve sığınan gençlerin bu şehir efsanesinin gerçek olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmez. O talihsiz gece boyunca Sarah’nın günlüğünde yazan korkunç hikayeler bir bir gerçek olmaya başlayınca imkansız bir hayatta kalma mücadelesi başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum